Dokazete byt dobrym manzelem pro zenu z Ukrajiny

Většina mužů, kteří se ožení s ženou z Ukrajiny, budou pokračovat ve společném životě v rodné zemi manžela. To znamená, že na ženu čeká značný kulturní šok, nová rodina a vlastně i potřeba vybudovat si život od základu.


Je to právě muž, kdo ji může v tomto nejvíce pomoc. Hlavním krokem je řádné uvedení do rodiny a představení všech jejich členů. První setkání s rodiči muže, jeho sourozenci a vzdálenými příbuznými je jednou z nejvíc stresujících situací, které na ženu čekají. Není vůbec na škodu, aby si to žena první prožila z opačné strany. Když uvidí, jak se její manžel začlení do její vlastní rodiny, tak jistě opadne slušná dávka nervozity okolo jejího vlastního seznámení.

To samé platí i o kamarádech. Zde je ovšem třeba mít na mysli, že manželovi existující kamarádí, nemusí být zrovna to pravé pro ženu. Nejlepší je, když si žena nejde své vlastní kamarády, se kterými se nebude cítit jako třetí kolo u vozu. Společné návštěvy posilovny nebo jiných sportovních aktivit jsou fantastický způsob, jak ženě v tomto cíli pomoci.

Samozřejmě, že stejně tak důležité, jako uvedení do života v nové zemi, je i samotný přístup k ženě jako takové. Mnoha Ukrajinkám vyhovuje tradiční role ženy a cítí se nejšťastněji, když můžou věnovat svůj čas péčí o rodinu a zajištění domácí harmonie a soužití. Žádný muž by rozhodně neměl na svoji ukrajinskou manželku naléhat, aby si našla práci a začala vzývat ty samé hodnoty, jako mnoho žen na západě.

K tradičním rodinným hodnotám také neodmyslitelně patří děti. Drtivá většina Ukrajinek bude chtít dítě velice krátce po tom, co se zabydlí a sžije s novou kulturou. To je něco s čím by každý dobrý manžel měl počítat. Prakticky nic udělá muže lepšího v očích jeho manželky, než schopnost se postarat o rodinu, zajistit všechny materiální i emoční potřeby a být stabilním pilířem, na který se žena vždy může opřít.

Ukrajinky jsou často mnohem romantičtější, než je spousta mužů zvyklá. Není žádný důvod, proč by taková žena měla dostávat květiny pouze v prvních měsících vztahu. Vždy je dobrá doba ukázat milované osobě lásku a náklonost, kterou k ní cítíme. Dělejte co je ve vašich silách, aby romantika z vašeho vztahu s ženou z Ukrajiny nikdy nevyprchala. Ona sama na to určitě bude reagovat a odmění váš štědrou dávkou ženskosti, něhy, a lásky. Do vztahu je třeba neustále investovat a pečovat o něj. 


Russian and Ukrainian Women Dating on CharmDate